Zamknij menu

Gwarancja

5 lat gwarancji na systemy Ecodan

5 lat gwarancji na systemy Ecodan

Wraz z pompą ciepła Ecodan klienci otrzymują trwałe, ekonomiczne i w 100% gotowe do działania w przyszłości ogrzewanie. Zapewnia to idealne połączenie zaawansowanej technologii i wysokiej jakości materiałów. Mitsubishi Electric podkreśla tę jakość, oferując 5-letnią Gwarancję Ecodan dla wszystkich pomp ciepła Ecodan.

Najlepsze, co może się zdarzyć z Ecodan

Przez 5 lat trwania gwarancji Ecodan będzie jeszcze łatwiej odnosić sukcesy z pompami ciepła Ecodan.

 

Zagwarantowana jakość

5-letnia gwarancja systemowa Ecodan dostarcza kolejny cenny argument, pozwalający przekonać klientów o wyjątkowej jakości Ecodan.

 

5 lat gwarancji

Gwarancja na urządzenia Ecodan obowiązuje, przy spełnieniu następujących czynności:

 

1. Planowanie i montaż instalacji

Wszystkie istotne składowe systemu Ecodan pochodzą od Mitsubishi Electric. W szczególności agregat i urządzenie wewnętrzne.

 

2. Uruchamianie

Montaż i uruchomienie systemu Ecodan wykonane są przez firmę posiadającą certyfikat przyznawany przez Mitsubishi Electric.

 

3. Dokumenty gwarancyjne

Udzielając gwarancji, wykonawca przekazuje Klientowi dokumenty gwarancyjne. Okres gwarancyjny liczy się od momentu uruchomienia.

 

4. Regularne przeglądy

Do obowiązków wykonawcy-gwaranta należy wykonywanie wymaganych przeglądów i przekazywanie protokołów przeglądów do książki gwarancyjnej danego klienta. Jest to warunek rozpatrywania reklamacji gwarancyjnych.

 

5. Wystąpienie usterki objętej gwarancją

Szczegółowe warunki gwarancyjne znajdują się w Książce gwarancyjnej Mitsubishi Electric.