Zamknij menu

Twoje zapytanie zostaт Ѕo wysт Ѕane

DziУ kujemy za zainteresowanie. WkrУ tce odpowiemy na zapytanie.

Wybierz profil:


Dla wszystkich, którzy szukają zrównoważonego i przyszłościowego rozwiązania dla swojego domu.

Dla wszystkich, którzy chcą się przysłużyć swoim klientom niezawodnym rozwiązaniem.

Dla wszystkich, dla których ważne jest generalnie efektywne wyposażenie budynku.
Zmień profil

Idealne uzupełnienie Ecodan

Wentylacja pomieszczeń mieszkalnych

LOSSNAY

Świeże powietrze wpływa korzystnie na klimat w pomieszczeniu i skuteczność ogrzewania. Ale nie tylko: poprawna wentylacja zapobiega tworzeniu się pleśni i w nowym budownictwie jest praktycznie niezbędna. Rekuperator Lossnay z odzyskiem ciepła, zapewniający scentralizowaną wentylację pewnej liczby pomieszczeń, stanowi optymalne rozwiązanie tego problemu. 

NIEMAL BEZSZELESTNY

I NIESŁYCHANIE MOCNY

Cicha praca rekuperatora Lossnay umożliwia jego wykorzystywanie w dowolnym miejscu. Krzyżowy wymiennik ciepła o wysokiej sprawności zapewnia wysokowydajne działanie. W ten sposób ciepło prawie nie ucieka z pomieszczenia — w odróżnieniu od wietrzenia przez otwarcie okna. Z jednej strony zapobiega to tworzeniu pleśni, a z drugiej przyczynia się do utrzymania kosztów ogrzewania, zwłaszcza w chłodnych porach roku, na jak najniższym poziomie.

PO PROSTU REWELACJA —

WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ

Do optymalnej wentylacji poszczególnych pomieszczeń nadaje się zwłaszcza lokalny rekuperator Lossnay VL-100. Wyróżnia się on nie tylko wysoką efektywnością, ale także ładnym wyglądem, za który w 2014 r. otrzymał nagrodę iF product design award.