Zamknij menu

Idealne uzupełnienie Ecodan

Wentylacja pomieszczeń mieszkalnych

LOSSNAY

Świeże powietrze wpływa korzystnie na klimat w pomieszczeniu i skuteczność ogrzewania. Ale nie tylko: poprawna wentylacja zapobiega tworzeniu się pleśni i w nowym budownictwie jest praktycznie niezbędna. Rekuperator Lossnay z odzyskiem ciepła, zapewniający scentralizowaną wentylację pewnej liczby pomieszczeń, stanowi optymalne rozwiązanie tego problemu. 

NIEMAL BEZSZELESTNY

I NIESŁYCHANIE MOCNY

Cicha praca rekuperatora Lossnay umożliwia jego wykorzystywanie w dowolnym miejscu. Krzyżowy wymiennik ciepła o wysokiej sprawności zapewnia wysokowydajne działanie. W ten sposób ciepło prawie nie ucieka z pomieszczenia — w odróżnieniu od wietrzenia przez otwarcie okna. Z jednej strony zapobiega to tworzeniu pleśni, a z drugiej przyczynia się do utrzymania kosztów ogrzewania, zwłaszcza w chłodnych porach roku, na jak najniższym poziomie.

PO PROSTU REWELACJA —

WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ

Do optymalnej wentylacji poszczególnych pomieszczeń nadaje się zwłaszcza lokalny rekuperator Lossnay VL-100. Wyróżnia się on nie tylko wysoką efektywnością, ale także ładnym wyglądem, za który w 2014 r. otrzymał nagrodę iF product design award.