Zamknij menu

Twoje zapytanie zostaт Ѕo wysт Ѕane

DziУ kujemy za zainteresowanie. WkrУ tce odpowiemy na zapytanie.

Wybierz profil:


Dla wszystkich, którzy szukają zrównoważonego i przyszłościowego rozwiązania dla swojego domu.

Dla wszystkich, którzy chcą się przysłużyć swoim klientom niezawodnym rozwiązaniem.

Dla wszystkich, dla których ważne jest generalnie efektywne wyposażenie budynku.
Zmień profil

Nowatorsko od samego początku

Systemy

Systemy

W nowym budownictwie pompy ciepła są obecnie standardem. Sprawiają one bowiem, że obciążenie grzejne jest niskie za sprawą dobrej izolacji, a system grzewczy o elastycznej regulacji mocy jest zawsze słusznym wyborem.

OD POCZĄTKU

Z OPTYMALNYM NASTAWIENIEM

Ponieważ najnowsze pompy ciepła Ecodan z technologią Power Inverter, dzięki modulowanemu działaniu, idealnie dostosowują się do okoliczności, planowanie rezerw mocy nie jest konieczne. Zwłaszcza w domach niepodpiwniczonych pozwala to, w połączeniu z modułem wewnętrznym z wbudowanym zasobnikiem CWU, zaoszczędzić sporo miejsca, ponieważ wszystkie niezbędne podzespoły zawarte są w jednej obudowie.

ZDECYDOWANA PRZEWAGA

NA CAŁEJ LINII

Oprócz przygotowania ciepłej wody użytkowej i ogrzewania pomieszczeń pompa ciepła ma jeszcze jedną wyraźną przewagę nad konwencjonalnym kotłem – chłodzenie. Ten sam system może w miesiącach letnich służyć do chłodzenia pomieszczeń.

Z POZIOMU APLIKACJI

WYGODNE STEROWANIE

Szczególnej wygody można się spodziewać w zakresie sterowania: całym systemem ogrzewania Ecodan można za pośrednictwem MELCloud wygodnie sterować z poziomu aplikacji uruchomionej na tablecie lub smartfonie — zarówno w domu,  jak i poza nim.

Przydatność w

budownictwie użytkowym i komunalnym

Pompy ciepła Ecodan są seryjnie przystosowane do pracy w kaskadzie.  Umożliwia to wykorzystanie otaczającego powietrza jako źródła ciepła także w obiektach o dużych obciążeniach grzejnych. System Ecodan w połączeniu kaskadowym jest odporny na awarię dzięki nadmiarowości.

SZCZEGÓLNA EFEKTYWNOŚĆ

DZIĘKI FUNKCJI MAX COP

Funkcja Max COP zapewnia regulację działania systemu w taki sposób, aby poszczególne urządzenia pracowały zawsze w najbardziej ekonomicznym zakresie. Włączenie do nadrzędnej  automatyki budynkowej ma duże znaczenie zwłaszcza w budownictwie użytkowym i komunalnym. Funkcję zewnętrznego interfejsu pełni wtedy opcjonalny adapter ModBus.