Zamknij menu

Twoje zapytanie zostaт Ѕo wysт Ѕane

DziУ kujemy za zainteresowanie. WkrУ tce odpowiemy na zapytanie.

Wybierz profil:


Dla wszystkich, którzy szukają zrównoważonego i przyszłościowego rozwiązania dla swojego domu.

Dla wszystkich, którzy chcą się przysłużyć swoim klientom niezawodnym rozwiązaniem.

Dla wszystkich, dla których ważne jest generalnie efektywne wyposażenie budynku.
Zmień profil

Korzyść systemowa dzięki Ecodan

Ogrzewanie pompą ciepła daje wiele korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego domu. Przede wszystkim, jeśli jako źródło energii wykorzystuje otaczające powietrze. Ponieważ w przeciwieństwie do odmian solanka-woda lub woda-woda wykluczone są tu kosztowne i pracochłonne odwierty czy kolektory gruntowe wkopywane w ogrodzie konieczne w przypadku pompy ciepła powietrze-woda - wraz ze wszystkimi pozwoleniami, których by one wymagały.

WIĘCEJ NIŻ „TYLKO” OGRZEWANIE

Pompa ciepła ma ważną zaletę w porównaniu z tradycyjnym kotłem grzewczym - może być stosowana nie tylko do ogrzewania, lecz także jako wymiennik służący do przygotowania CWU. Odpowiednio wyposażone urządzenie zapewnia doskonały komfort mieszkaniowy także latem.

Dzięki tzw. "odwracalnej" pompie ciepła w upalnych miesiącach można schłodzić pomieszczenia do przyjemnych temperatur. Tę funkcję pompy ciepła należy uwzględnić na początku, aby odpowiednio skonfigurować urządzenie.

DWA KOMPONENTY

SYSTEM Z PRZYSZŁOŚCIĄ

Dzięki połączeniom zoptymalizowanym pod kątem stosowania, składającym się z modułu zewnętrznego i modułu wewnętrznego, system Ecodan zapewnia doskonale dopasowane rozwiązanie do każdego wymogu. Zaopatrzenie w ciepło i przygotowanie ciepłej wody użytkowej może być efektywnie i perfekcyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

DO NOWYCH I ZMODERNIZOWANYCH BUDYNKÓW

ZOPTYMALIZOWANE ROZWIĄZANIA

W związku z możliwościami łączenia system pomp ciepła Ecodan obejmuje szeroki zakres zastosowań. Czy to w kwestii sprawności, technologii, czy emisji akustycznej: system Ecodan wyznacza standard ogrzewania przyszłości - w nowych i modernizowanych budynkach.

ELASTYCZNE I WYDAJNE

MODUŁY ZEWNĘTRZNE

Moduł zewnętrzny pompy ciepła powietrze-woda instalowany jest poza budynkiem, dzięki czemu umożliwia pobieranie energii z powietrza otoczenia. Moduły zewnętrzne różnią się wyglądem w zależności od mocy i posiadają różne technologie umożliwiające pobór energii.

MODUŁY WEWNĘTRZNE

STOSOWANIE Z GWARANCJĄ KOMFORTU

Moduł wewnętrzny, zainstalowany w środku budynku, zapewnia możliwość efektywnego wykorzystania ciepła pozyskanego z powietrza otoczenia. W zależności od typu modułu wewnętrznego energia znajduje zastosowanie w ogrzewaniu, chłodzeniu lub podgrzewaniu wody użytkowej. Regulacja pracująca w pełni automatycznie gwarantuje użytkownikowi najwyższy poziom komfortu.