Zamknij menu

Twoje zapytanie zostaт Ѕo wysт Ѕane

DziУ kujemy za zainteresowanie. WkrУ tce odpowiemy na zapytanie.

Wybierz profil:


Dla wszystkich, którzy szukają zrównoważonego i przyszłościowego rozwiązania dla swojego domu.

Dla wszystkich, którzy chcą się przysłużyć swoim klientom niezawodnym rozwiązaniem.

Dla wszystkich, dla których ważne jest generalnie efektywne wyposażenie budynku.
Zmień profil

DO KOMPLETNEGO SYSTEMU OD JEDNEGO PRODUCENTA:

AKCESORIA

Akcesoria

W instalacji grzewczej, oprócz pompy ciepła i wymaganych zasobników, wbudowane są różne akcesoria, które zapewniają efektywną, bezpieczną i bezawaryjną eksploatację całego systemu.

WSZYSTKO OD JEDNEGO PRODUCENTA

Akcesoria do ogrzewania, urządzeń czy też regulacji - Mitsubishi Electric dostarcza wszystkie konieczne i opcjonalne komponenty pompy ciepła. Upraszcza to konfigurację systemu i wyklucza konieczność dokupywania kolejnych produktów. Ponadto do wszystkich komponentów systemu z własnego programu dostaw Mitsubishi Electric oferuje opcjonalną 5-letnią gwarancję systemową.

ZAWSZE PASUJĄCE ROZWIĄZANIE

Akcesoria grzewcze obejmują komponenty, które wbudowywane są do instalacji hydraulicznej urządzenia. I tak np. zespoły pomp zapewniają cyrkulację wody, natomiast separatory osadu nieustanne usuwanie cząstek zanieczyszczeń z obiegów grzewczych. Rozmaite akcesoria do urządzeń ułatwiają instalację pompy ciepła, z kolei akcesoria do regulacji pozwalają na indywidualne rozszerzanie wbudowanego regulatora pompy ciepła.

DOPASOWANE DO SIEBIE

Możesz być pewny - wszystkie akcesoria są optymalnie dopasowane do siebie i do pomp ciepła Ecodan. Przyłącza hydrauliczne lub elektryczne, wtyki i elementy łączące należące do akcesoriów Ecodan są ze sobą kompatybilne. I przede wszystkim właściwości techniczne akcesoriów są doskonale dostosowane do wysokich wymagań pomp ciepła Ecodan.