Zamknij menu

Twoje zapytanie zostaт Ѕo wysт Ѕane

DziУ kujemy za zainteresowanie. WkrУ tce odpowiemy na zapytanie.

Wybierz profil:


Dla wszystkich, którzy szukają zrównoważonego i przyszłościowego rozwiązania dla swojego domu.

Dla wszystkich, którzy chcą się przysłużyć swoim klientom niezawodnym rozwiązaniem.

Dla wszystkich, dla których ważne jest generalnie efektywne wyposażenie budynku.
Zmień profil

Sterowanie z poziomu aplikacji

Karta Wi-Fi i MELCloud

KARTA WI-FI I MELCLOUD

MELCloud to dedykowana aplikacja pozwalająca użytkownikom na łatwe sterowanie instalacjami klimatyzacyjnymi i systemami ogrzewania Mitsubishi Electric. Przez aplikację MELCloud możliwe jest również proste i intuicyjne sterowanie pompami ciepła Ecodan. Aplikacje MELCloud są kompatybilne z różnymi urządzeniami, można z nich korzystać zarówno za pośrednictwem komputera, tabletu, czy smartfona. Sterowanie przy użyciu MELCloud jest dostępne zarówno będąc w domu jak i poza nim.

OBSŁUGA —

APPSOLUTNIE PROSTA

MELCloud  zawiera hierarchiczne zestawienie najważniejszych ustawień regulatora instalacji. Aplikacja przez cały czas  przekazuje  informacje  o  sytuacji pogodowej na miejscu i bieżącej temperaturze w pomieszczeniach. Dostosowanie temperatury zadanej, trybu pracy i funkcji wentylatora do lokalnych warunków jest już dziecinnie proste. Aplikacja MELCloud dostarcza także takich lokalnych informacji, jak np. prognozy pogody oraz dane kontaktowe do działu obsługi klienta.


MELCloud – Flexibly control Ecodan heat pumps with the remote heating control app when you're out

Pompa ciepła Ecodan jest podłączana do routera WLAN poprzez wbudowaną w module wewnętrznym kartę WiFi, dzięki czemu może komunikować się z aplikacją MELCloud.