Zamknij menu

Najwyższa efektywność poprzez precyzję mocy

Urządzenia zewnętrzne

URZĄDZENIA ZEWNĘTRZNE

Pompy ciepła Ecodan składają się z modułu zewnętrznego ustawianego poza ogrzewanym budynkiem oraz modułu wewnętrznego do montażu wewnątrz tego budynku.

MODUŁ ZEWNĘTRZNY

Z TECHNIKĄ INWERTEROWĄ

Moc modułu zewnętrznego Ecodan, podobnie jak wszystkich nowoczesnych modułów zewnętrznych pomp ciepła powietrze-woda, wyznaczana jest z najwyższą precyzją w technice inwerterowej. Oznacza to po pierwsze, że pobór mocy sprężarki zmienia się niemal bezstopniowo. Po drugie umożliwia to sterowanie wydajnością grzewczą całego systemu.

MOCNY INWERTER STWORZONY

PRZEZ INNOWACYJNĄ FIRMĘ

Mając ponad 25 lat doświadczenia w badaniach, rozwoju i zastosowaniu techniki inwerterowej, firma Mitsubishi Electric uchodzi za światowego lidera w tej dziedzinie. Te doświadczenia zostały bezpośrednio wykorzystane w budowie pomp ciepła powietrze-woda Ecodan: zastosowanie sprężarek najnowszej generacji sprawia, że pompy ciepła Ecodan zdecydowanie wyprzedzają pod względem technicznym inne urządzenia tego typu dostępne na rynku.

DO WYBORU

TRZY SYSTEMY

W urządzeniach zewnętrznych pomp ciepła powietrze-woda Ecodan są obecnie stosowane trzy różne systemy: technologia Inwerter Zubadan, technologia Power Inverter i technologia Eco Inverter.


Zasada działania urządzenia inwerterowego

Technika inwerterowa umożliwia szybkie i precyzyjne osiągnięcie zadanej temperatury. Minimalizuje to konieczność późniejszych dodatkowych regulacji, duże wahania temperatury, a
co za tym idzie – także straty efektywności.


Zubadan Inverter

Dzięki niezawodnemu działaniu pompy ciepła w temperaturze nawet -28°C, a z pełną mocą do -15°C, opatentowana technologia Inwerter Zubadan

zapewnia wyraźnie większy potencjał zastosowań niż typowe systemy.