Zamknij menu

Twoje zapytanie zostaт Ѕo wysт Ѕane

DziУ kujemy za zainteresowanie. WkrУ tce odpowiemy na zapytanie.

Wybierz profil:


Dla wszystkich, którzy szukają zrównoważonego i przyszłościowego rozwiązania dla swojego domu.

Dla wszystkich, którzy chcą się przysłużyć swoim klientom niezawodnym rozwiązaniem.

Dla wszystkich, dla których ważne jest generalnie efektywne wyposażenie budynku.
Zmień profil

Prawie sto lat wiedzy

Systemy powietrze-powietrze

Systemy powietrze-powietrze

Podstawę efektywnych systemów pomp ciepła Mitsubishi Electric stanowi wiedza pochodząca z gromadzonych prawie od stu lat doświadczeń z systemami powietrze-powietrze. Nasze przedsiębiorstwo od ponad 90 lat wyznacza wciąż nowe standardy w technice klimatyzacyjnej i dzięki szerokiemu asortymentowi produktów stało się jednym z najważniejszych producentów na świecie.

NOWATORSKIE SYSTEMY DO

OGRZEWANIA, CHŁODZENIA I FILTROWANIA

Zarówno system odzysku ciepła VRF R2, jak i technologia Zubadan zyskały status marek, które w branży są uważane za synonim wysokowydajnego działania. Oferujemy naszym klientom nie tylko instalacje dostosowane do indywidualnych potrzeb, ale także pierwszorzędne i niezawodne usługi. Na świecie istnieje olbrzymia liczba budynków, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych, w których powietrze jest ogrzewane, chłodzone i filtrowane przez systemy klimatyzacji Mitsubishi Electric.

NAJWYŻSZA EFEKTYWNOŚĆ I

OPTYMALNY KOMFORT KLIMATYCZNY

Najnowocześniejsza technologia inwerterowa i zastosowanie nieszkodliwego dla warstwy ozonowej czynnika chłodniczego R410A gwarantują optymalny komfort klimatyczny przy najwyższej efektywności energetycznej. Skrojone na miarę rozwiązania dzięki wysokiej elastyczności systemu można z łatwością przystosowywać np. poprzez zastosowanie odpowiedniej długości instalacji, łatwe w montażu urządzenia i inteligentne sterowniki.