Zamknij menu

Prawie sto lat wiedzy

Systemy powietrze-powietrze

Systemy powietrze-powietrze

Podstawę efektywnych systemów pomp ciepła Mitsubishi Electric stanowi wiedza pochodząca z gromadzonych prawie od stu lat doświadczeń z systemami powietrze-powietrze. Nasze przedsiębiorstwo od ponad 90 lat wyznacza wciąż nowe standardy w technice klimatyzacyjnej i dzięki szerokiemu asortymentowi produktów stało się jednym z najważniejszych producentów na świecie.

NOWATORSKIE SYSTEMY DO

OGRZEWANIA, CHŁODZENIA I FILTROWANIA

Zarówno system odzysku ciepła VRF R2, jak i technologia Zubadan zyskały status marek, które w branży są uważane za synonim wysokowydajnego działania. Oferujemy naszym klientom nie tylko instalacje dostosowane do indywidualnych potrzeb, ale także pierwszorzędne i niezawodne usługi. Na świecie istnieje olbrzymia liczba budynków, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych, w których powietrze jest ogrzewane, chłodzone i filtrowane przez systemy klimatyzacji Mitsubishi Electric.

NAJWYŻSZA EFEKTYWNOŚĆ I

OPTYMALNY KOMFORT KLIMATYCZNY

Najnowocześniejsza technologia inwerterowa i zastosowanie nieszkodliwego dla warstwy ozonowej czynnika chłodniczego R410A gwarantują optymalny komfort klimatyczny przy najwyższej efektywności energetycznej. Skrojone na miarę rozwiązania dzięki wysokiej elastyczności systemu można z łatwością przystosowywać np. poprzez zastosowanie odpowiedniej długości instalacji, łatwe w montażu urządzenia i inteligentne sterowniki.